Kolik by měla mít sudová sauna místností?

sudová sauna

Venkovní sudovou saunu si můžete sami navolit podle svých přání a potřeb. Jednou z jejích vlastností, o které byste měli přemýšlet, je počet místností. K čemu slouží a podle čeho se rozhodnete o jejich počtu? Vše vám prozradíme.

Jedna místnost pro nenáročné

Sudová sauna. Skoro zní jakoby nebylo moc na výběr. Opak je však pravdou. Možností je nespočet. Jednu místnost si zvolte tehdy, pokud máte k dispozici komfortní místo, kde můžete odpočívat mezi saunovými cykly. Například zahradní lavici se stolem pro váš oblíbený nápoj. Jestliže nic takového poblíž sauny zřídit nemůžete, je pro vás druhá – odpočinková – místnost nezbytností. Sauna se třemi místnostmi se pak může hodit, pokud byste chtěli mít kompaktní sudovou saunu včetně sprchovacího koutku. Možností je spousta.

Další důležitou proměnnou, je také počet lidí, kteří budou odpočívat. Máte rádi své soukromí? Jsou u vás často přátelé nebo máte malý penzion, ke kterému chcete vybudovat relaxační zázemí pro hosty? Na tohle vše je třeba brát zřetel a zvážit výběr sauny.


Venkovní sudová sauna najde více využití

Sudovou saunu můžete využít také jako sklad na nářadí nebo domek s hračkami pro děti. Stačí si navolit soudek, který bude mít z jedné strany dveře do sauny a z druhé bude (ne)obyčejná místnost se samostatným vchodem, kterou můžete využít podle svých potřeb.

sudová sauna


U nás si každý přijde na své

V současné době nabízíme nejširší škálu venkovních sudových saun na trhu. Vybírat můžete z 200 modifikací a rádi pro vás vyrobíme tu pravou přímo na míru – od malé dvoumetrové „zašívárny“, až po luxusní saunu o velikost 4 x 5 metrů.

Na výběr máte také různé druhy materiálu, vyrobíme pro vás saunu ze smrku nebo cedru. Máte svůj kousek ráje a rádi byste měli na něj výhled i ze své sauny? Nabízíme také zcela skleněné ukončení sauny.

Jestli váháte nad výběrem varianty, která by vám vyhovovala, moc rádi si s vámi o možnostech popovídáme, stačí se nám ozvat skrze formulář, nebo na sociálních sitích.

Přečtěte si také