Sudové sauny vám vytvoříme na míru

sauna na míru broušení

Existuje množství zákazníků, kteří chtějí z různých důvodů postavit saunu až na místě. Většinou je to kvůli nedostupnosti cílového místa a nedostatku prostoru pro jeřáb. My ale stavění sudové sauny až na místě bereme jako samozřejmost, a hned vám osvětlíme proč.

Saunu pro vás postavíme jako skládačku

Vždy dáváme přednost importu rozebrané sudové sauny, i když je to finančně i časově náročnější řešení. Naše sauny jsou konstrukčně velmi pevné, ale nechceme riskovat žádné problémy spojené s dlouhou cestou nákladním automobilem. Výhoda instalace na místě se projeví také v hůře dostupných lokalitách, jako jsou zahrady ve svahu.

Při instalaci se vždy zaměříme na každý detail, aby sauna byla při předání v perfektním stavu. Ještě před nátěrem probíhá finální úprava, kdy vše upravíme a dobrousíme až ke konečné dokonalosti. Pokud by se náhodou stalo, že se už hotová a nalakovaná sauna při transportu poškodí, takové úpravy jsou velmi složité a vyžadují mnoho času.

Nechceme slevovat z kvality

Rádi splníme vaše přání a vytváříme sudové sauny přesně podle představ zákazníka. Ať už jde o estetické změny nebo funkcionality. Vybrat si můžete různé druhy nátěrů, broušení, ale také výšku lavic, výměna dveří nebo kamen. Saunu poté seskládáme přesně podle vašich požadavků a za svou práci a výsledek ručíme.

Při dovozu hotové sauny jsou změny určitě možné, ale mohou se odrazit na snížení kvality výsledné práce. Proto je pro nás lepší postavit sudovou saunu hned od píky podle vás než předělávat už sestavenou.

sauna na míru spony

Jaké varianty sudové sauny pro vás máme se můžete podívat v našem katalogu.

Přečtěte si také