6 + 1 důvodů, proč si pořídit venkovní sudovou saunu

hrivinuv ujezd sauna

Rozhodli jste se pravidelně věnovat čas odpočinku a relaxaci a chcete si domů pořídit saunu? V tom případě máte před sebou důležité rozhodnutí – jakou zvolit. Možností je spousta, ale my vám dáme hned několik důvodů, proč je tou správnou volbou právě venkovní sudová sauna. Cena naší venkovní sauny je dostupná pro každého.

1.    Klid uprostřed přírody

Venkovní sudová sauna je rozhodně ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Kde jinde se dokážete oprostit od starostí běžného dne, než venku v přírodě? Zpívající ptáci, přicházející bouřka nebo tlukot deště – zvuky přírody jsou prostě uklidňující. Když k tomu přidáte výhled do okolí, rozhodně není lepší varianta.

2.    Nemusíte dělat kompromisy

Při vybírání venkovní sauny máte k dispozici velké množství variant. Máme pro vás na výběr přes 200 typů, které se liší tvarem, průměrem, počtem místností, délkou, vnitřním uspořádáním i druhem použitého dřeva. Přejete si romantický koutek sami pro sebe, nebo chcete při saunování trávit společný čas s přáteli? Potřebujete velkou saunu se třemi místnostmi pro váš penzion? Žádný požadavek není nemožné.

3.    Obejdete se bez zásahů do domu

Při budování venkovní sudové sauny nepotřebujete zedníka. Nemusíte nic bourat, upravovat nebo dokonce zdlouhavě stavět.  Vše vám přivezeme pečlivě nachystané a sauna bude rovnou připravena k použití.

Sauna je samonosná, postavíte si ji kamkoliv budete chtít. Stačí jí rovné podloží, jako jsou betonové dlaždice, štěrk nebo betonová deska. Když se rozhodnete, že ji chcete přemístit, není problém. Díky její kompaktnosti to je hračka a konstrukci to vůbec neublíží.

4.  Cena naší venkovní sauny je dostupná pro každého

Pokud si vybíráte mezi externí a interní variantou, sudová venkovní sauna pro vás bude znamenat levnější variantu. Při srovnání parametrů i financí na tom vždy bude lépe – nabízíme cenově dostupné řešení pro každého.

5.    Dostanete se rychle do pohody

Ohřátí sudové sauny trvá jen 40 minut. Jednoduše si zvolíte typ vytápění a do tři čtvrtě hodinky máte vše připraveno pro váš odpočinek. Jak je to možné? Díku kulatému tvaru a zaobleným hranám v sauně výborně proudí vzduch. Saunování a relaxace tak je příjemnější a efektivnější.

6.    Budete se cítit jako v pohádce

Sudová sauna je bezesporu krásným designovým kouskem. Nebude dělat ostudu žádné zahradě a se svým romantickým vzhledem zapadne i na samotě u lesa.

S odborníky zvládnete vše na jedničku

Nemusíte být expert na sauny, stačí, když víte, na koho se obrátit. Moc rádi vám pomůžeme s výběrem, poradíme s technickým vybavením a přivezeme hotovou saunu až přímo na zahradu. Udělejte první krok k vysněné venkovní sauně jako z pohádky a napište nám.

Pro aktuální nabídky doporučujeme sledovat také náš instagram a facebook.

Přečtěte si také